PRÍPRAVKY NA RUČNÉ UMÝVANIE AUTOMOBILU
EXTERIÉR

Nerta ponúka kompletný výber prípravkov na ručné umývanie osobných a nákladných automobilov.
Produktové portfólio pokrýva kompletný proces – od predzmývania, odstraňovania zvyškov hmyzu a čistenia diskov kolies cez rôzne druhy šampónov a aktívnej peny až po sušiace a leštiace prípravky.

ANTI-INSECT


Alkalický čistiaci prípravok na odstraňovanie zvyškov hmyzu zo skiel a z karosérie.

WHEELSHINE SUPER


Vysokokoncentrovaný alkalický čistič diskov kolies na báze hydroxidu sodného. Účinne odstraňuje brzdný prach. Nie je vhodný na čistenie vysokoleštených diskov.

NOX PLUS


Kyslý čistiaci prípravok s vysokou koncentráciou. Rýchlo a efektívne odstraňuje všetku špinu nachádzajúcu sa na oceľových diskoch kolies.

MOTOR CLEANER

Silne alkalický čistiaci prípravok na hydroxidovej báze. Odstraňuje mastnoty na motoroch a všetkých iných častiach pokrytých anorganickými mastnotami. Špeciálne vytvorený na použitie pomocou postrekovača.

TAR REMOVER

Rýchlo odstraňuje asfalt z povrchov automobilov a syntetických častí. Vhodný na použitie pri odstraňovaní mastnôt, živice, zostatkov lepidiel, olejov atď.

CARSHAMPOO 20 %

Klasický neutrálny a jemný šampón na ručné umývanie povrchov automobilov.

CARWAX BR30

Klasický sušiaci a konzervačný vosk. Pomáha pri sušení, vytvára štandardný konzervačný a žiariaci efekt na karosériách.

BRILLIANT POLISH FINISH

Vysokokoncentrovaný sušiaci, leštiaci a konzervačný vosk. Na povrchu automobilu vytvára rýchly sušiaci a dlhotrvajúci efekt a vysoký lesk. Obsahuje vysokoleštiace zložky. Používa sa vo vysokotlakovom systéme so studenou vodou.

BRILLIANT HOT FINISH

Koncentrovaný sušiaci vosk vhodný na použitie pri vysokých aj nízkych teplotách v rozmedzí 15 – 70 °C.

TYRE & BUMPER GLOSS

Vysokokoncentrovaný leštiaci prípravok určený na gumené časti a pneumatiky. Všetkým druhom pneumatík dodá nový vzhľad a výnimočný lesk. Je vodoodolný. Je vhodný aj na neošetrované vnútorné plasty v interiéroch automobilov a pri ošetrovaní plastových motorových častí. Nie je riediteľný vodou.

GLASFOAM

Prípravok na báze peny, ktorá efektívne čistí a odmasťuje okná a zrkadlá. Odstraňuje všetku špinu ako nikotín a zvyšky hmyzu. Nepoškodzuje gumené alebo plastové časti a má osviežujúcu citrónovú vôňu.

GLASNET LM30

Čistič okien bez amoniaku. Čistí, odmasťuje a vytvára lesklý efekt. Výsledkom čistenia je povrch bez zanechania šmúh.

WHEEL 7

Neutrálny nekorozívny čistič diskov kolies. Jeho jedinečné zloženie zaručuje rýchle odstránenie všetkých druhov nečistôt. Po nastriekaní na znečistený povrch zmení farbu zo žltej na tmavočervenú, čo indikuje reakciu výrobku na špinu.