PRÍPRAVKY NA UMÝVANIE AUTOCISTERIEN TANK WASH

Dôležitým segmentom použitia prípravkov je čistenie a dezinfekcia vnútorných priestorov autocisterien od potravinárskych a chemických produktov.

Súčasťou vnútorného umývania sú aj prípravky na umývanie zvonka.

BC-50


Koncentrovaný alkalický čistiaci prípravok na báze hydroxidov vhodný na čistenie vnútorných priestorov cisterien od olejov a mastnôt. Obsahuje zmäkčovače vody, ktoré zabraňujú zanášaniu hlavice. Je biologicky odbúrateľný, vysokohydratačný a nízkopenivý.

BC-80-LATEX REMOVER


Veľmi silný alkalický odstraňovač rôznych druhov latexov.

BC-90 RESIN-SOLV


Bezpečné, netoxické a biologicky odbúrateľné „zelené“ výkonné rozpúšťadlo určené na čistenie širokej škály živíc a polymérov. Ideálna alternatíva k nebezpečným rozpúšťadlám s vysokým bodom vzplanutia a nízkou hodnotou odparovania ako ACETÓN, MEK atď.

ALKALINET 50

Mierne alkalický penový čistiaci prípravok so širokou škálou použitia. Odstraňuje olej a mastnoty, dokonca aj na miestach, kde sú mastnoty zapečené. Proteíny, rastlinné oleje a tuky odstraňuje spoločne s vodou, aby sa zabránilo upchatiu potrubia. Vhodný pre potravinové cisterny.

ALKALINET 100

Silne alkalický penový čistiaci prípravok so širokou škálou použitia. Používa sa v potravinárskom priemysle na odstraňovanie proteínov, potravinárskeho oleja a rôznych druhov mastnôt. Používa sa aj na čistenie mastnôt z grilov a silne zamastených povrchov.

ALKALINET 200

Silne alkalický penový čistiaci prípravok s obsahom chlóru na báze hydroxidu draselného, vhodný na čistenie všetkých typov povrchov, ako sú steny, podlahy, stoly atď.

ALKALINET 300

Koncentrovaný, silne alkalický a nepenivý čistiaci prípravok, vhodný na použitie v C.I.P. zariadeniach s komplexným využitím.

ALKALINET 400

Koncentrovaný alkalický čistiaci a dezinfekčný prípravok s obsahom chlóru, vhodný pre C.I.P. zariadenia, kontajnerové čističky, čističky obuvi a podrážok atď.

MOTOR CLEANER

Silne alkalický čistiaci prípravok založený na hydroxidovej báze, ktorý odstraňuje mastnoty na motoroch a všetkých iných častiach pokrytých anorganickými mastnotami. Špeciálne vytvorený na použitie pomocou postrekovača. Vhodný pre cisterny na chemické produkty

ATC 100

Silne kyslý čistiaci prípravok založený na zložkách kyseliny fl uorovodíkovej a kyseliny sírovej. Vhodný na širokospektrálne použitie pre nákladné automobily, cisterny, na čistenie diskov kolies a hliníkových nádrží. Obnovuje hliník. Odstraňuje hrdzu, vodný kameň, železité nánosy a povlaky z cementu.

ATC 300

Veľmi silne kyslý prípravok na báze chlorovodíka a kyseliny fl uorovodíkovej so širokou škálou použitia pre nákladné automobily, cisterny a iné zariadenia. Čistí disky kolies, obnovuje hliník, odstraňuje hrdzu, vodný kameň a cementový povlak.

ATC 350

Silne kyslý čistiaci prípravok na báze kyseliny chlórovodíkovej a kyseliny sírovej. Je vhodný na čistenie cementových nánosov nachádzajúcich sa v cisternách, betónových domiešavačoch a na odstraňovanie vodného kameňa. Odstraňuje povlaky priemyselných nečistôt.

ANTI-FOAM

Používa sa na odbúravanie vzrastajúcej peny nachádzajúcej sa v umývacích centrách. Môže sa používať v biologických systémoch úprav vôd.

TRUCK CLEANER 2020

Vysokokoncentrovaný alkalický predzmývací prípravok určený na čistenie všetkých typov automobilov. Neškodný ku kovom a citlivým lakom. Používa sa v penových systémoch, penových oblúkoch a vo vysokotlakových zariadeniach.

CARNET JUMBO

Jedinečný predzmývací prípravok so špeciálne pôsobiacimi zložkami určený na čistenie všetkých typov automobilov. Bez problémov odstraňuje takzvanú statickú špinu a jednoducho sa zmýva. Vďaka obsahu konzervačného vosku vytvára vodoodolný a lesklý povrch. Používa sa v penových systémoch, postrekovacích rámoch a vo vysokotlakových zariadeniach.

ACTIVE DIAMOND FOAM

Superkoncentrovaný, silne alkalický čistiaci prípravok určený na exteriérové čistenie. Jeho krémová penivosť je charakteristikou výnimočných čistiacich vlastností. Bez problémov odstraňuje všetky silné znečistenia.