PENOVÉ UMÝVANIE OSOBNÝCH AUTOMOBILOV

Našou špecialitou je penové umývanie osobných a nákladných automobilov.
Celý proces prebieha od výberu vhodného aplikačného zariadenia cez systémy nanesenia až po dosiahnutie konečného efektu „lesk bez škvŕn“.

CARNET JUMBO


Jedinečný predzmývací prípravok so špeciálne pôsobiacimi zložkami určený na čistenie všetkých typov automobilov. Bez problémov odstraňuje takzvanú statickú špinu a jednoducho sa zmýva. Vďaka obsahu konzervačného vosku vytvára vodoodolný a lesklý povrch. Používa sa v penových systémoch, postrekovacích rámoch a vo vysokotlakových zariadeniach.

SKY WE 64


Vysokokoncentrovaný, jemne alkalický predzmývací prípravok s nanomolekulami určený na čistenie všetkých typov automobilov. Na čistenom laku vypĺňa mikropóry. Obsahuje molekuly látok, ktoré udržujú na povrchu automobilu lesklý film, vďaka čomu je odolný proti špine. Jednoducho sa zmýva. Odstraňuje zvyšky hmyzu. Parfumovaný.

ACTIVE DIAMOND FOAM


Superkoncentrovaný, silne alkalický čistiaci prípravok určený na exteriérové čistenie. Jeho krémová penivosť je charakteristikou výnimočných čistiacich vlastností. Bez problémov odstraňuje všetky silné znečistenia.

DRIZZLE PROTECT

Šetrný predzmývací prípravok so špeciálne pôsobiacimi vlastnosťami určený na čistenie všetkých typov automobilov. Bez problémov odstraňuje takzvanú statickú špinu. Jednoducho sa zmýva. Obsahuje vysokokvalitné zložky, ktoré pomáhajú ochraňovať vodoodolný lak. Garantuje farebnú stabilitu laku a ochraňuje automobil pred vplyvmi zimného počasia. S obsahom vosku.

HIGH FOAM CLEANER

Alkalický koncentrovaný penový predzmývací prípravok určený na čistenie všetkých typov automobilov. Používa sa v penových systémoch, postrekovacích rámoch a vo vysokotlakových zariadeniach. Odstraňuje zvyšky hmyzu. Parfumovaný. Obsahuje zložky, ktoré udržia penu stabilnú a dvojnásobne bohatú.