PRÍPRAVKY PRE AUTOMATICKÉ KEFOVÉ UMÝVACIE ZARIADENIA

Široká škála prípravkov je vhodná pre všetky druhy automatických kefových umývacích zariadení, ako aj pre tunelové umývacie zariadenia.

ACTIVE DIAMOND FOAM


Superkoncentrovaný, silne alkalický čistiaci prípravok určený na exteriérové čistenie. Jeho krémová penivosť je charakteristikou výnimočných čistiacich vlastností. Bez problémov odstraňuje všetky silné znečistenia.

ACTIVE FOAM PERFUMED


Neutrálny parfumovaný penivý šampón na použitie v penových oblúkoch. V kombinácii so stlačeným vzduchom a s vodou dosahuje jemnú krémovú penu. Môže sa používať aj ako šampón do automatických umývacích kief.

CARSHAMPOO BLUE SPECIAL


Silne koncentrovaný neutrálny šampón vhodný do automatických umývacích kief. Jeho špeciálne zložky znižujú tvorbu vápnika a železitých nánosov, výsledkom čoho je lepšie umývanie. Udržuje zariadenie a kefy čisté. Jemne voňavý.

CARSHAMPOO 20 %

Klasický neutrálny a jemný šampón na ručné umývanie povrchov automobilov.

NOVO FOAM WAX

Silný vysokokoncentrovaný penový vosk najvyššej kvality. Znižuje tvorbu mikroškvŕn a zaručuje UV ochranu ošetrovaného povrchu a dlhotrvajúci lesk.

CARWAX BR30

Klasický sušiaci a konzervačný vosk. Pomáha pri sušení, vytvára štandardný konzervačný a žiariaci efekt na karosériách.

BRILLIANT POLISH FINISH

Vysokokoncentrovaný sušiaci, leštiaci a konzervačný vosk. Na povrchu automobilu vytvára rýchly sušiaci a dlhotrvajúci efekt a vysoký lesk. Obsahuje vysokoleštiace zložky. Používa sa vo vysokotlakovom systéme so studenou vodou.

THUNDERWAX

Superkoncentrovaný sušiaci, leštiaci a konzervačný vosk na báze kvalitných polymérov, nanotechnológie a zložiek na silnú vodoodolnú ochranu laku. Vytvára hlboký a leštiaci povrch.

BRILLIANT HOT FINISH

Koncentrovaný sušiaci vosk vhodný na použitie pri vysokých aj nízkych teplotách v rozmedzí 15 – 70 °C.