SME OCENENÍ AKO NAJLEPŠIA FIRMA
V REGIÓNE

História značky:

Nerta je belgická značka spoločnosti Entaco, ktorá bola založená v roku 1971. Pod značkou nerta prináša na trh kompletnú škálu priemyselných čistiacich prípravkov určených k použitiu v nákladných a osobných umyvárňach, samoobslužných boxoch a servisoch.
Vyvinutím prípravku NERTA CARNET JUMBO v roku 1990, ktorý ako čistiaci prípravok pre automobily dosiaľ nenašiel konkurenciu, dosiahla spoločnosť neprekonateľných výsledkov a rozhodla sa pre vývoz svojich prípravkov. Výrobky značky NERTA sa v súčasnej dobe vyvážajú do 32 krajín sveta a vývoz predstavuje 70 % z obchodného výsledku.

Súčasnosť

Naša spoločnosť NERTA Slovakia s.r.o. zastupuje od roku 2003 popredného výrobcu špeciálnych čistiacich prípravkov značky Nerta pre údržbu a čistenie osobných a nákladných automobilov. Zo širokej škály čistiacich prípravkov je špecifický prípravok pod označením NERTA CARNET JUMBO, ktorý vďaka svojim vlastnostiam a v súčinnosti s NERTA penovým systémom je schopný odstrániť nečistoty z povrchov automobilov bez použitia mechanickej sily, čím pomáha rýchlejšiemu, kvalitnejšiemu a efektívnejšiemu umývaniu.
Popri prípravkoch na čistenie osobných a nákladných automobilov ponúkame aj prípravky na čistenie a dezinfekciu v potravinárskom priemysle a v oblasti údržby podláh v servisoch.
Vďaka vynikajúcemu pomeru medzi cenou a požadovanou kvalitou, a stabilnej kvalite prípravkov, sledovania najnovších trendov a požiadaviek zákazníka sa spoločnosť Entaco stala dôležitým európskym dodávateľom čistiacich prípravkov pre osobné a nákladné automobily. V roku 2003 došlo ku spojeniu s firmou BTC, dodávateľom komplexných technológií pre údržbu nákladných automobilov a autobusov, samoobslužných boxov, čističiek odpadových vôd a vysokotlakových zariadení.