PRÍPRAVKY NA UMÝVANIE NÁKLADNÝCH AUTOMOBILOV

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a referenciám z trhu prinášame kvalitné a maximálne efektívne prípravky vhodné na použitie na nákladných automobiloch, dodávkach, autobusoch, električkách a vlakoch.

Ponúkame prípravky na použitie do automatických kefových zariadení, ako aj na bezdotykové penové umývanie pomocou vysokého tlaku.

SKY WE 64


Vysokokoncentrovaný, jemne alkalický predzmývací prípravok s nanomolekulami určený na čistenie všetkých typov automobilov. Na čistenom laku vypĺňa mikropóry. Obsahuje molekuly látok, ktoré udržujú na povrchu automobilu lesklý film, vďaka čomu je odolný proti špine. Jednoducho sa zmýva. Odstraňuje zvyšky hmyzu. Parfumovaný.

CARNET JUMBO


Jedinečný predzmývací prípravok so špeciálne pôsobiacimi zložkami určený na čistenie všetkých typov automobilov. Bez problémov odstraňuje takzvanú statickú špinu a jednoducho sa zmýva. Vďaka obsahu konzervačného vosku vytvára vodoodolný a lesklý povrch. Používa sa v penových systémoch, postrekovacích rámoch a vo vysokotlakových zariadeniach.

DRIZZLE PROTECT


Šetrný predzmývací prípravok so špeciálne pôsobiacimi vlastnosťami určený na čistenie všetkých typov automobilov. Bez problémov odstraňuje takzvanú statickú špinu. Jednoducho sa zmýva. Obsahuje kvalitné zložky, ktoré pomáhajú ochraňovať vodoodolný lak. Garantuje farebnú stabilitu laku a ochraňuje automobil pred vplyvmi zimného počasia. S obsahom vosku.

TRUCK CLEANER 2010

Vysokokoncentrovaný alkalický predzmývací prípravok určený na čistenie všetkých typov automobilov. Šetrný ku kovom a citlivým lakom. Používa sa v penových systémoch, penových oblúkoch a vo vysokotlakových zariadeniach.

TRUCK CLEANER 2020

Vysokokoncentrovaný alkalický predzmývací prípravok určený na čistenie všetkých typov automobilov. Šetrný ku kovom a citlivým lakom. Používa sa v penových systémoch, penových oblúkoch a vo vysokotlakových zariadeniach.

ACTIVE DIAMOND FOAM

Superkoncentrovaný, silne alkalický čistiaci prípravok určený na exteriérové čistenie. Jeho krémová penivosť je charakteristikou výnimočných čistiacich vlastností. Bez problémov odstraňuje všetky silné znečistenia.

CARWAX BR30

Klasický sušiaci a konzervačný vosk. Pomáha pri sušení, vytvára štandardný konzervačný a žiariaci efekt na karosériách.

NOX PLUS

Kyslý čistiaci prípravok s vysokou koncentráciou. Rýchlo a efektívne odstraňuje všetku špinu nachádzajúcu sa na diskoch kolies.

WHEELSHINE SUPER

Vysokokoncentrovaný alkalický čistič diskov kolies, založený na hydroxide sodnom. Účinne odstraňuje brzdný prach. Nie je vhodný na čistenie vysokoleštených diskov.

ATC 100

Silne kyslý čistiaci prípravok založený na zložkách kyseliny fl uorovodíkovej a kyseliny sírovej. Vhodný na širokospektrálne použitie pre nákladné automobily, cisterny, na čistenie diskov kolies a hliníkových nádrží. Obnovuje hliník. Odstraňuje hrdzu, vodný kameň, železité nánosy a povlaky z cementu.

ATC 300

Veľmi silne kyslý prípravok na báze chlorovodíka a kyseliny fl uorovodíkovej so širokou škálou použitia pre nákladné automobily, cisterny a iné zariadenia. Čistí disky kolies, obnovuje hliník, odstraňuje hrdzu, vodný kameň a cementový povlak.