PRÍPRAVKY NA ÚČINNÉ ODMASŤOVANIE

Portfólio prípravkov dopĺňa segment na odmasťovanie. Prípravky sú vhodné na bežné použitie, ako aj pre ťažký priemysel.

MOTOR CLEANER

Silne alkalický čistiaci prípravok na hydroxidovej báze. Odstraňuje mastnoty na motoroch a všetkých iných častiach pokrytých anorganickými mastnotami. Špeciálne vytvorený na použitie pomocou postrekovača.

TAR REMOVER

Rýchlo odstraňuje asfalt z povrchov automobilov a syntetických častí. Vhodný na použitie pri odstraňovaní mastnôt, živice, zostatkov lepidiel, olejov atď.

ROAD SALT REMOVER

Vodou riediteľný tekutý čistiaci koncentrát, ktorý odstraňuje rozpustné soli (chloridy, sulfáty, cestnú priemyselnú soľ…), a to z rôznych povrchov ako z lakov, plastických častí, skiel atď.

SUPER DEGREASER


Emulzný rozpúšťací prípravok na báze hydrokarbónov. Bez
problémov rozpúšťa olej, mastnoty a silné nečistoty.
Prípravok rýchlo vnikne a rozpustí oleje a mastnoty.
Je vhodný na rôzne povrchy nachádzajúce sa v dielňach,
strojoch, motorových častiach, na povrchoch dopravných
prostriedkov atď.

ALKALINET 50


Mierne alkalický penový čistiaci prípravok so širokou škálou použitia. Odstraňuje olej a mastnoty, dokonca aj na miestach, kde sú mastnoty zapečené. Proteíny, rastlinné oleje a tuky odstraňuje spoločne s vodou, aby sa zabránilo upchatiu potrubia. Vhodný pre potravinové cisterny.

ALKALINET 100


Silne alkalický penový čistiaci prípravok so širokou škálou použitia. Používa sa v potravinárskom priemysle na odstraňovanie proteínov, potravinárskeho oleja a rôznych druhov mastnôt. Používa sa aj na čistenie mastnôt z grilov a silne zamastených povrchov.

ACTIVE DIAMOND FOAM

Superkoncentrovaný, silne alkalický čistiaci prípravok určený na exteriérové čistenie. Jeho krémová penivosť je charakteristikou výnimočných čistiacich vlastností. Bez problémov odstraňuje všetky silné znečistenia.